Ordinary BrainwashLabeled Out Loud

Metryka

 • Wykonawca: Ordinary Brainwash
 • Tytuł: Labeled Out Loud
 • Wytwórnia: Lynx Music
 • Numer katalogowy: LM 63 DG-CD
 • EAN: 5908259313573
 • Nośnik: CD
 • Data wydania: 2010
 • Opakowanie: digipack
 • Komentarze []

Spis utworów

Spis muzyków

  • Skład podstawowy

Reklama

Komentarze

Biografia Ordinary Brainwash

Ordinary Brainwash - solowy projekt multiinstrumentalisty i wokalisty - Rafała Żaka. Komercyjny debiut projektu nastąpił 23 marca 2008 roku na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia w audycji Piotra Kaczkowskiego ‘Minimax’. Pierwsza płyta Ordinary Brainwash pt. ’Disorder in My Head’ ukazała się 7 grudnia 2009 nakładem Lynx Music (dystrybucja Rock Serwis). Na album składa się 10 kompozycji. Drugi album to wydany 18 października 2010 roku "Labeled Out Loud". Trzecia płyta, "ME 2.0" ukazała się 4 czerwca 2012 nakładem wydawnictwa Metal Mind Productions. Oba albumy są nagrane całkowicie samodzielnie przez Rafała Żaka. Jest on kompozytorem wszystkich utworów, wykonawcą wszystkich ścieżek instrumentalnych oraz wokalnych. Zajął się także mixingiem i masteringiem. http://www.rockarea.eu/articles.php?article_id=1353.

O Archiwum Polskiego Rocka

Czym się zajmujemy?

W Archiwum Polskiego Rocka katalogujemy polskie płyty i single!

Czy znajdę tu tylko polski rock?

Głównie polski rock, ale też polskie płyty popowe, metalowe, a nawet jazzowe

Czy tu są tylko płyty kompaktowe?

Nie! Znajdują się tu zarówno polskie płyty winylowe i płyty kompaktowe - w tym single winylowe i CD.

Mam zespół. Czy mogę zaistnieć na tej stronie?

Oczywiście! Jeżeli wydałeś już płytę lub singla, to skontaktuj się z nami poprzez formularz.

Chciałbym pomóc rozwijać serwis. Czy to możliwe?

Oczywiście! Jeżeli chcesz mi pomóc, to przede wszystkim skontaktuj się ze mną poprzez formularz. Możesz też założyć konto w portalu i już teraz dodawać wideoklipy do płyt, a w przyszłości będziesz edytował dane, kupował i sprzedawał płyty.

Czy Archiwum to tylko strona internetowa?

Nie. Co kilka lat cała zawartość przelewana jest na papier. W tym roku kolejne wydanie. Śledź losy portalu na facebooku i załóż konto w portalu by dostawać informacje na bieżąco!

Sax Club Pana Dyakowskiego

Sax Club Pana Dyakowskiego - oprawa miękka

Sax Club Pana Dyakowskiego to wywiad-rzeka z ikoną trójmiejskiej sceny jazzowej, saksofonistą Przemkiem Dyakowskim. To pełna anegdot opowieść o życiu zawodowym i prywatnym artysty wywodzącego się z ziemiańskiej rodziny o wielkich tradycjach. Dyakowski wspomina dzieciństwo w podkrakowskiej Masłomiącej i dorastanie w Zakopanem, współpracę z Piwnicą pod Baranami i odkrycie Ewy Demarczyk, koncerty w gdańskim Żaku, wyjazdy zagraniczne i występy z zespołem Rama 111, tworzenie gdańskiego Sax Clubu, animowanie jazzowej sceny w Trójmieście i współpracę z Radiem Gdańsk.

Sax Club Pana Dyakowskiego to także opowieść o przyjaźni i współpracy Dyakowskiego z innymi ikonami jazzu: Wojciechem Karolakiem, Adamem Makowiczem, Leszkiem Możdżerem, Maciejem Sikałą, Michałem Urbaniakiem czy Janem Ptaszynem Wróblewskim.

Współautorem autobiografii jest dziennikarz Radia Gdańsk Kamil Wicik, któremu pomagał Mariusz Nowaczyński. Stworzyli pierwszą książkę dokumentującą nie tylko dokonania Przemka Dyakowskiego, ale także historię sceny muzycznej Trójmiasta.

Kup teraz!

Reklama